Hlavní stránka On-line kamery Nápověda k webkamerám
Nápověda k webkamerám

HTML clipboard

Možné problémy se zobrazováním snímků:

Namísto snímku se zobrazí ikona Ikona Internet Exploreru: Obrázek není dostupný., nebo Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Server kde je uložen snímek je nedostupný. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později (za 5 minut).
  2. Soubor snímku není k dispozici nebo je poškozen. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později (za 5 minut).
  3. V nastavení vašeho firewallu nebo prohlížeče máte aktivní blokování reklam. Zrušte tato omezení a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči.


Namísto snímku se zobrazí ikona Ikona Internet Exploreru: Obrázek je dostupný, ale není zobrazen., nebo Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Snímek je dostupný, ale rychlost vašeho připojení je nízká. Vyčkejte úplného stažení snímku.
  2. Pokud je v Internet Exploreru tato ikona zobrazena u všech obrázků na stránce, v nastavení vašeho prohlížeče nemáte nastavenou volbu "Nástroje" - "Možnosti internetu..." - "Upřesnit" - "Multimédia" - "Zobrazovat obrázky". Povolte zobrazování obrázků a znovu načtěte stránku pomocí volby " - znovu načíst snímek z kamery".
  3. Pokud je v Mozzile tato ikona zobrazena u všech obrázků na stránce, v nastavení prohlížeče zkontrolujete svá nastavení v menu: Nástroje - Správce obrázků. Povolte zobrazování obrázků a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči.

Snímek je načtený a část je šedá, nebo se zobrazí Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Snímek nebyl z kamery přenesen v pořádku a je poškozen, nebo došlo ke ztrátě spojení se stanicí. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči. Doporučeno nejdříve za 5 minut.
 

Infobox kamery

Hydronet.cz Obnova snímků probíhá celých 24 hodin v 5ti minutových intervalech. Zevrubný popis snímků a další informace naleznete na www.hydronet.cz, serveru projektu volného šíření meteorologických informací, s jehož laskavým svolením jsou snímky přebírány.
Pokud máte nějaké problémy se zobrazováním použijte nápovědu.

Chystané akce

Fotbalový zápas muži
Neděle 30.04.2017 - 16:30 hodin

Hřiště Jablonec n. Jiz.
vstupné x,- Kč
Fotbalový zápasFotbalový zápas muži 1.B třída sk. A mezi týmy Jablonec nad Jizerou a Lučany.

Pálení čarodějnic 2017
Neděle 30.04.2017 - 20:00 hodin

Břeh Jizery
vstup volný
Pálení čarodejnic Jablonec nad JizerouLampionový průvod městem Jablonec nad Jizerou a pálení vatry u Jizery. Soutěže masek, hudba a program, bohaté občerstvení...

Závody postaru
Pondělí 01.05.2017 - 08:00 hodin

MÚ Vysoké nad Jizerou

Výstava fotografií - Závody postaruVýstava zachycující vysocké lyžecké závody po staru na fotografiích z uplynulých 75 let v přízemí městského úřadu na náměstí JUDr. Karla Kramáře ve Vysokém nad Jizerou

Závody postaru
Středa 03.05.2017 - 08:00 hodin

MÚ Vysoké nad Jizerou

Výstava fotografií - Závody postaruVýstava zachycující vysocké lyžecké závody po staru na fotografiích z uplynulých 75 let v přízemí městského úřadu na náměstí JUDr. Karla Kramáře ve Vysokém nad Jizerou

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...