Hlavní stránka On-line kamery Nápověda k webkamerám
Nápověda k webkamerám

HTML clipboard

Možné problémy se zobrazováním snímků:

Namísto snímku se zobrazí ikona Ikona Internet Exploreru: Obrázek není dostupný., nebo Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Server kde je uložen snímek je nedostupný. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později (za 5 minut).
  2. Soubor snímku není k dispozici nebo je poškozen. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později (za 5 minut).
  3. V nastavení vašeho firewallu nebo prohlížeče máte aktivní blokování reklam. Zrušte tato omezení a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči.


Namísto snímku se zobrazí ikona Ikona Internet Exploreru: Obrázek je dostupný, ale není zobrazen., nebo Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Snímek je dostupný, ale rychlost vašeho připojení je nízká. Vyčkejte úplného stažení snímku.
  2. Pokud je v Internet Exploreru tato ikona zobrazena u všech obrázků na stránce, v nastavení vašeho prohlížeče nemáte nastavenou volbu "Nástroje" - "Možnosti internetu..." - "Upřesnit" - "Multimédia" - "Zobrazovat obrázky". Povolte zobrazování obrázků a znovu načtěte stránku pomocí volby " - znovu načíst snímek z kamery".
  3. Pokud je v Mozzile tato ikona zobrazena u všech obrázků na stránce, v nastavení prohlížeče zkontrolujete svá nastavení v menu: Nástroje - Správce obrázků. Povolte zobrazování obrázků a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči.

Snímek je načtený a část je šedá, nebo se zobrazí Ikona Mozzily: Obrázek není k dispozici.:

  1. Snímek nebyl z kamery přenesen v pořádku a je poškozen, nebo došlo ke ztrátě spojení se stanicí. Zkuste se vrátit na stránku se snímkem později a znovu načtěte stránku pomocí klávesy F5 nebo tlačítkem  "Znovu načíst stránku - Obnovit" ve vašem prohlížeči. Doporučeno nejdříve za 5 minut.
 

Infobox kamery

Hydronet.cz Obnova snímků probíhá celých 24 hodin v 5ti minutových intervalech. Zevrubný popis snímků a další informace naleznete na www.hydronet.cz, serveru projektu volného šíření meteorologických informací, s jehož laskavým svolením jsou snímky přebírány.
Pokud máte nějaké problémy se zobrazováním použijte nápovědu.

Chystané akce

Semilský paroháč
Sobota 21.10.2017 - 00:00 hodin

KC Golf, Semily

Semilský paroháčKaždoroční nesoutěžní přehlídka amatérských i profesionálních divadelních, loutkářských a hudebních souborů. Více informací...

Divadelní podzim
Sobota 21.10.2017 - 08:00 hodin

DK Vysoké nad Jizerou
vstupné 80-100,- Kč
Krakonošův Divadelní podzimXLVIII. Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Krakonošův Divadelní podzim. Více informací...

Motivy z Roprachtic
Sobota 21.10.2017 - 08:30 hodin

Muzeum Vysoké n.J.

Motivy z RoprachticVýstava kreseb s roprachtickými náměty ku připomenutí 665. výročí první písemné zmínky o Roprachticích z roku 1352.

Semilský paroháč
Neděle 22.10.2017 - 00:00 hodin

KC Golf, Semily

Semilský paroháčKaždoroční nesoutěžní přehlídka amatérských i profesionálních divadelních, loutkářských a hudebních souborů. Více informací...

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...