Chalupy Stodoly

Chalupy stodoly, chalupa Karolina a VendulaChalupy Stodoly chalupa Karolína a Vendula - Sklenařice 199 a 198, 512 43 Jablonec nad Jizerou, +420 777 268 513, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.stodoly.cz, GPS: 50°42'11.926"N, 15°23'21.183"E.

Klidná poloha Parkoviště Dvoulůžkový pokoj TV - SAT na pokoji WC, koupelna na pokoji Venkovní posezení Venkovní ohniště Možnost vaření

 

 

Chalupy stodoly, chalupa Karolina a Vendula

Rekreační chalupy Stodoly (Karolina a Vendula) se nacházejí se v krásné horské vesničce Sklenařice v blízkosti lyžařských center Vysoké nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Paseky nad Jizerou a Rokytnice nad Jizerou. Svojí polohou poskytují překrásné výhledy na panorama západních Krkonoš.

Chalupy Karolína a Vendula jsou díky svému jedinečnému uspořádání a poloze v klidné části obce Sklenařice vhodné pro rekreaci a společná setkání rodin, přátel a známých. A neméně i pro firemní pracovní pobyty, jako jsou školení, jazykové a jiné pobytové kurzy menších firem, kdy lze spojit užitečné činnosti s příjemným horským prostředím.

V přízemí objektu je prostorná společenská místnost s velmi dobře vybavenou kuchyní, SAT TV, WC a lyžárna. V I.patře jsou ze společné chodby přístupné tři apartmány. Každý apartmán má vlastní koupelnu, ložnici pro dvě osoby se SAT TV a schody do podkrovní galerie se dvěma lůžky.

Oddělené ložnice se samostatným sociálním zařízením poskytnou každému dostatečné soukromí a velká obytná místnost umožní společná setkání a zábavu.

Celková kapacita objektů je 24 osob při pronájmu obou chalup.

Cena pronájmu objektu od 13.000,- do 49.000,- Kč dle sezóny, sleva 10% při pronájmu obou objektů současně. Pro bližší informace o cenách a možnost rezervace objektu navštivte stránky www.stodoly.cz a www.superdovolena.cz.

 

Další menu

Fotogalerie
On-line kamery
Stav vody
- - - - - - -
Archiv zpráv

O stránkách

Informační server www.jablonec-krkonose.cz zahájil svůj provoz v srpnu roku 2001. Jeho cílem bylo a je vytvoření informačního portálu s propojením na vše co souvisí s městem

Celý článek...

Prezentace

Ceník prezentace:

  • prezentace ubytování 660,- Kč / rok
  • prezentace ostatní 420,- Kč - jednorázově
  • základní záznam zdarma
Celý článek...

Napsali o nás

Internet řekne o družici nad městem.

Jaké satelity a družice budou létat nad Jabloncem nad Jizerou příštích čtrnáct dní? Jaká je voda v

Celý článek...